Тарілки

Тарілки Існує 3 продукції.

Показані 1 - 3 з 3 пунктів
Показані 1 - 3 з 3 пунктів

Тарілки для сублімації — це високотехнологічний посуд, який виробляється з екологічно чистого матеріалу і безпечний для здоров'я.

Існує 2D і 3D - друк сублімації. У першому випадку перенесення картинки відбувається за допомогою спеціального тарілкового термопресса з насадкою, яка удруковує зображення в дно блюда. Спочатку картинку роздруковують на фотопринтері в дзеркально відбитому вигляді. Далі ця заготовка закріплюється на поверхні сублімаційної тарілки і під високою температурою відбувається процес термопереносу. Сублімаційні чорнила в газоподібному стані проникають в структуру полімерного шару і вкарбовуються в нього. Це дозволяє тарілкам і мискам надовго зберігати свої властивості, малюнок залишається яскравим і насиченим, не тріскається і не вицвітає з роками.

3D-сублімація дає можливість повністю запечатати поверхню блюда за допомогою вакуумного 3D-термопресса. Навіть, якщо поверхня або краї тарілки нерівні, зображення виходить ефектним, неповторним, глибоким, чітким і соковитим. Але потрібно враховувати, що розмір роздрукованої картинки повинен бути трохи більше діаметру тарілки, щоб усунути ризик виникнення незапечатаних країв.

Виготовляють їх з кераміки, фарфору, металу, скла та пластику.

Керамічні та порцелянові тарілки для сублімації — найпопулярніші, бувають повністю білими, із золотим або кольоровим обідком, а так само з візерунковим орнаментом і прекрасно підходять для створення столового набору або сервізу з ексклюзивним дизайном.

Металеві тарілки під сублімацію виглядають дуже урочисто. Вони бувають з гладкою і різьбленою облямівкою, у формі кола або еліпса. Друк проводиться по металевій вставці, вклеєною в дно тарілки.

На скляні тарілки зображення наноситься на задню стінку. У цьому випадку зображення для переносу роздруковується у нормальному положенні (не дзеркальна).

Пластикові тарілки під сублімацію хороші тим, що не б'ються, а так само не потребують полімерного покриття. Чорнила проникають в структуру пластику під дією термопресса і, можна сказати, залишаються там навічно.

Давши свободу своєї фантазії, ви можете створити унікальний і неповторний сувенір, який завжди прикрасить інтер'єр будь-якого будинку або офісу, і стане прекрасним подарунком рідним, колегам, а так само клієнтам та бізнес-партнерам. Ви можете без побоювань використовувати готові вироби в побуті, за вечерею і обідом, до святкового столу.