Кераміка для сублімації

Кераміка для сублімації Немає товарів у цій категорії

Підкатегорії

 • Плитка керамічна для...

  Досить незвичайне і нове дизайнерське рішення - це плитка для сублімації. Роблять її найчастіше з високоякісної кераміки, так як матеріал цей досить міцний і ударостійкий. Сублімаційна заготівля покрита спеціальним полімерним покриттям. Завдяки цьому відбувається перенесення зображення в термопресі під тиском і високою температурою. Роздрукована в дзеркальному вигляді картинка, з використанням сублімаційних чорнил, приклеюється до керамічної заготівлі термоскотчем. Покриття надійно фіксує зображення і воно зберігається на довгі роки, не тріскається і не стирається, що при використанні плитки дуже важливо. Фарби виглядають соковито і яскраво, картинка виходить фотографічної якості, чіткою і без розводів.

  Як правило, початковий матеріал керамічної плитки під сублімацію - білого або бежевого кольору. Сублімаційна технологія дозволяє зробити її як глянсовою, так і матовою на вибір клієнта.

  Форма плитки може бути прямокутною, квадратною, круглою та овальною, у вигляді серця або будь-який інший фігури. Все залежить від того, де її будуть застосовувати.

  Найчастіше сублімаційна керамічна плитка використовується при оформленні інтер'єру: на стінах, підлозі і навіть на стелі - в кухні, ванній кімнаті або передпокої. При бажанні можна створити красиву картину на всю стіну - так зване панно. Або ж намалювати картину самому, зробити її електронний варіант і перенести на кожну плитку або розбити малюнок на пазли. Яскраво виглядатимуть і вставки з сімейними фото. Якщо ж це офіс компанії, оформлення підлоги плиткою з логотипом і слоганом буде давати позитивний робочий настрій. Можливості даної технології підійдуть для цінителів ексклюзиву та індивідуального підходу при виборі дизайнерської плитки.

  Роздруковане зображення, фото або ім'я, оформлене як картина в дерев'яній рамці або кулон, стане прекрасним сувеніром в подарунок рідним, друзям і коханим людям, а також послужить пам'ятним предметом для нащадків на довгі роки.

  У корпоративній сфері сувеніри з керамічної плитки використовують в якості рекламної продукції, а так само у вигляді подарунка для важливих клієнтів і партнерів фірми.

 • Підвіска для сублімації
 • Форма для сублімації
  Керамічна форма для сублімації, покрита спеціальним полімерним складом для термопереносу зображення.
 • Магніт для сублімації
  Керамічний магніт використовується для нанесення зображення за допомогою сублімації. Завдяки простому способу можна створити оригінальний сувенір, подарунок. Магніт кріпиться на будь-яку металеву поверхню
До кераміки для сублімації належать предмети інтер'єру для нанесення зображення (фото або малюнка) за допомогою сублімації. Заготовки можуть бути різного розміру, кольору і форми.