Подарункова упаковка

Подарункова упаковка Існує 1 продукту.

Показані 1 - 1 одного пункту
Показані 1 - 1 одного пункту

Подарункова упаковка під сублімацію - це оригінальні та неповторні, з індивідуальним дизайном, мішечки і коробочки для перенесення зображення. Така упаковка допоможе вашому презенту надовго залишитися в пам'яті одержувача, виділитися серед інших, підкреслить його цінність, ексклюзивний статус і розкіш.

Мішечки під сублімацію зроблені з тканини. Вони бувають атласні, одношарові синтетичні, двошарові (бавовна + поліестер). За розмірами: великі - для великих подарунків, таких як іграшки, пляшки; маленькі - для дрібних деталей, наприклад, прикраса, запальничка, брелоки, flash-накопичувачі. Колір мішечка може бути білим, сріблястим і золотистим. Зав'язується на стрічечку або шнурок.

Коробки для сублімації роблять з щільного мікрогофрокартону - з білим верхнім шаром, срібним або золотим тисненням, різнокольорові, з принтом (гофрований картон відрізняється надійністю при транспортуванні); а так само з полівінілхлоридної жорсткої плівки - прозора коробка. Можуть бути з вирізаним віконцем для ручки чашки, вирізом для тарілки; з прозорими вставками з ПВХ або вставками білого картону для перенесення. Найчастіше їх використовують для кухлів, тарілок, пивних бокалів, футболок, пазлів, дипломів, дзеркальця і ​​т.д. Форма буває різною: квадратна, прямокутна, плоска, фігурна. Так само зустрічаються дерев'яні подарункові коробки і скриньки з плиткою під нанесення.

Друк зображення на упаковці для подарунків відбувається за допомогою планшетного термопресса за допомогою сублімаційних чорнил. Картинка для перенесення роздруковується на струменевому принтері, на спеціальній сублімаційному папері в дзеркальному вигляді. Далі кріпимо її термостійким скотчем до упаковки «обличчям» вниз і поміщаємо в планшетний термопрес на кілька хвилин. Під тиском і температурою барвник проникає в полімерне покриття коробки або в синтетичні волокна мішечка. Малюнок виходить насиченим, яскравим і чітким. Не стирається і не тріскається, що важливо для презентабельного зовнішнього вигляду сувеніра.

На подарункову упаковку можна наносити повнокольорові картинки, фотографії, написи, текст, логотипи. У красивій нарядній упаковці приємно підносити подарунок не тільки коханим і дорогим людям, а й партнерам по бізнесу, співробітникам, VIP-клієнтам і важливим партнерам. Використовують її і як рекламний товар для підвищення іміджу і впізнанності компаній.