Посуд під сублімацію

Посуд під сублімацію Немає товарів у цій категорії

Підкатегорії

 • Чашки під сублімацію

  Кухлі для сублімації - зроблені зі спеціального матеріалу і покриваються спеціальним полімерним покриттям, що дозволяє отримувати дуже насичений малюнок, який з часом не тріскається, не дряпається і зберігається довгі роки, надає чашкам ударостійкість і дає можливість мити їх в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі. Сьогодні кухлі під сублімацію стали модним сувеніром.

  Найпопулярніші матеріали, з яких їх виготовляють - це кераміка, фарфор, скло, нержсталь (термокружки).

  Керамічні чашки - вважаються дуже міцними, надовго зберігають свій первісний вигляд і безпечні для здоров'я.

  Порцелянові кухлі - виглядають дуже вишукано і витончено, з них можна зібрати, наприклад, неповторний сервіз.

  Скляні чашки - бувають прозорі і матові. Але при нанесенні зображення на прозоре скло потрібно враховувати, що він буде просвічуватися зсередини.

  Кухлі з полімерним покриттям мають унікальні якості: флуоресцентне фарбування (світиться в темряві); металік (золотистий, срібний); Під старовину; Хамелеон; (при нагріванні колір стає світлим і проявляється); різні кольори і відтінки; глянсове, матове, напівматові нанесення.

  На чашки для сублімації наносять фотографії, колажі, різні малюнки, логотипи компаній, фірмові знаки, всілякі написи, текст.

  Кружка з барвистою фотографією і душевними поздоровленнями буде прекрасним подарунком друзям, рідним і коханим людям на свята та торжества. Можна оформити чашку для колег, співробітників, завдавши їх ім'я або посаду. Діти будуть у захваті від такого подарунка з улюбленими мультяшними героями. Дуже часто компанії використовують кухлі зі своїм логотипом, слоганом або фірмовим знаком в якості рекламного продукту для більшої впізнаваності або поліпшення іміджу в очах споживачів, або ж, як ексклюзивний презент для VIP-клієнтів і партнерів.

 • Тарілки

  Тарілки для сублімації — це високотехнологічний посуд, який виробляється з екологічно чистого матеріалу і безпечний для здоров'я.

  Існує 2D і 3D - друк сублімації. У першому випадку перенесення картинки відбувається за допомогою спеціального тарілкового термопресса з насадкою, яка удруковує зображення в дно блюда. Спочатку картинку роздруковують на фотопринтері в дзеркально відбитому вигляді. Далі ця заготовка закріплюється на поверхні сублімаційної тарілки і під високою температурою відбувається процес термопереносу. Сублімаційні чорнила в газоподібному стані проникають в структуру полімерного шару і вкарбовуються в нього. Це дозволяє тарілкам і мискам надовго зберігати свої властивості, малюнок залишається яскравим і насиченим, не тріскається і не вицвітає з роками.

  3D-сублімація дає можливість повністю запечатати поверхню блюда за допомогою вакуумного 3D-термопресса. Навіть, якщо поверхня або краї тарілки нерівні, зображення виходить ефектним, неповторним, глибоким, чітким і соковитим. Але потрібно враховувати, що розмір роздрукованої картинки повинен бути трохи більше діаметру тарілки, щоб усунути ризик виникнення незапечатаних країв.

  Виготовляють їх з кераміки, фарфору, металу, скла та пластику.

  Керамічні та порцелянові тарілки для сублімації — найпопулярніші, бувають повністю білими, із золотим або кольоровим обідком, а так само з візерунковим орнаментом і прекрасно підходять для створення столового набору або сервізу з ексклюзивним дизайном.

  Металеві тарілки під сублімацію виглядають дуже урочисто. Вони бувають з гладкою і різьбленою облямівкою, у формі кола або еліпса. Друк проводиться по металевій вставці, вклеєною в дно тарілки.

  На скляні тарілки зображення наноситься на задню стінку. У цьому випадку зображення для переносу роздруковується у нормальному положенні (не дзеркальна).

  Пластикові тарілки під сублімацію хороші тим, що не б'ються, а так само не потребують полімерного покриття. Чорнила проникають в структуру пластику під дією термопресса і, можна сказати, залишаються там навічно.

  Давши свободу своєї фантазії, ви можете створити унікальний і неповторний сувенір, який завжди прикрасить інтер'єр будь-якого будинку або офісу, і стане прекрасним подарунком рідним, колегам, а так само клієнтам та бізнес-партнерам. Ви можете без побоювань використовувати готові вироби в побуті, за вечерею і обідом, до святкового столу.

Посуд для сублімації - подарунок, сюрприз і стильне оформлення вашої фірми!
Подарунок - це незмінна складова будь-якого торжества, який приносить не тільки радість, але і на довгі роки стає пам'ятним нагадуванням про дарувальника. Одними з таких подарунків, що поєднує в собі відразу кілька смислових опцій, є посуд для сувенірів, на поверхні якої нанесено щире привітання.
Наша компанія надає посуд для сублімації найвищої якості, за найнижчими цінами в регіоні. Крім оптових і роздрібних поставок посуду ми також надаємо послуги з нанесення зображень, як для одиничних замовлень, так і для корпоративних клієнтів
Керамічний посуд для сублімації - безмежні можливості нанесення зображень!
Рекламно-сувенірна продукція, яка по суті є основним напрямком діяльності нашої компанії - дозволяє перетворювати звичайні предмети побуту в пам'ятні подарунки. Посуд, на яку ми наносимо зображення довгі роки не втратить свого первісного зовнішнього вигляду, а низька ціна на подібні подарунки дозволить робити такі подарунки регулярно.
Особливою популярністю користуються тарілки для сублімації, чашки або футболки. Ці предмети побуту й елементи одягу постійно використовуються в повсякденному житті, а тепер уявіть, як буде приємно винуватцеві торжества поутру випити кави з чашки, на поверхні якої нанесена його фотографія або тепле і приємне привітання.
Звичайно ж, для того, щоб нанесене зображення не втратило свого первинного зовнішнього вигляду протягом довгого періоду часу, необхідний спеціальний посуд для термопереносу макета, але ця складність є нашою професійним обов'язком і вас ні в якому разі не повинна хвилювати.
Посуд для сублімації оптом і в роздріб
У нас також можна придбати посуд для сублімації оптом, тим компаніям, які зацікавлені в організації власного бізнесу. Для оптових покупців, націлених на довгострокову співпрацю ми підготували окремий прайс лист з мінімальними ціновими показниками.
Також ми відкриті для співпраці з компаніями, які піклуються про репутацію своєї фірми і досконально витримують стиль і оформлення не тільки офісних приміщень, але і предметів, якими користуються щодня співробітники та потенційні партнери. Для цього ми пропонуємо купити посуд під нанесення логотипу та слогану компанії, які краще всяких слів підкреслять ваше професійне ставлення до ведення бізнесу. Оптове нанесення зображень на чашки, тарілки або футболки - це найкращий з корпоративних подарунків, які поєднують низьку ціну і максимальну смислове навантаження.
Звертайтеся з будь питань до наших консультантів і отримуйте відповіді стосовно оплати, співробітництва та умов доставки!