Послуги

Послуги Існує 1 продукту.

Показані 1 - 1 одного пункту
Показані 1 - 1 одного пункту

Наш магазин не тільки в своєму розпорядженні величезним асортиментом продукції для сублімації і деколірованія за демократичними цінами, у чому ви змогли переконатися, переглянувши розділи з товарами. Ми той самий магазин, де ви зможете замовити друк будь-якого зображення на обраних заготовках. Ми беремося за замовлення в будь-якій кількості:

- Роздрібні замовлення (поштучно). Ми пропонуємо вам виготовлення кухлів під замовлення і друк на сувенірній продукції за доступною роздрібною ціною, адже у нас є власні виробничі потужності. Ексклюзивна чашка або оригінальна посуд з фото на кераміці, незвичайні килимки для мишки, сувенірні годинники і модний текстиль - підібрати цікавий подарунок для близьких вам людей, друзів і просто колег по роботі дуже просто!

- Якщо це опт, то ми можемо вам запропонувати вигіднішу ціну. Рекламно-сувенірна продукція з логотипом, корпоративні чашки і багато іншого для промо-компаній: наші потужності дозволяють працювати з будь-яким тиражем! Якісні сувеніри для промоакцій за оптовою ціною і за короткі терміни - з нами реально!

Якими способами ми здійснюємо друк логотипів на вашій промо посуді?

1. Ми наносимо ваші зображення, використовуючи друк методом сублімації. Один з найшвидших і доступних кожному спосіб друку: сувенірна чашка (в 1 примірнику) буде виготовлена ​​нами в найкоротший проміжок часу - 1 година.

2. Ми можемо також нанести картинки, застосувавши друк методом деколи. Такий метод складніше сублімації, але має свої переваги. Єдине, на що слід звернути увагу, через складність процесу недоцільно працювати з роздрібними замовленнями - в Сувенірмаркете деколірованіе можливо на партії від 100 шт.