Пазли для сублімації

Пазли для сублімації Існує 10 продукції.

Показані 1 - 10 з 10 пунктів
Показані 1 - 10 з 10 пунктів

Пазли для сублімації - це заготовка для подальшого перенесення картинки. Зображення спочатку роздруковують на спеціальній сублімаційному папері з використанням сублімаційних чорнил. Далі його наносять на дану заготовку за допомогою планшетного термопресса. У результаті виходить картинка, яка розбита на безліч фрагментів.

Пазли під сублімацію виготовляють з картону, зверху наноситься полімерне покриття, що дає можливість здійснити сублімаційний друк. Як правило, заготівля з пазлів має білий колір, який найкраще підходить для нанесення малюнка. Зображення виходить дуже яскравим і насиченим, а полімерне покриття зберігає його на довгі роки і захищає від подряпин і тріщин. Товщина пазла - 2мм.

Найбільш поширена форма пазлів - прямокутник. Розмір позначають за форматом листка паперу: А3, А4, А5 або А6. Кількість елементів варіюється залежно від того, наскільки вони великі чи дрібні. Пазли невеликого формату з великими частинками підходять для маленьких дітей, розвивають мислення, фантазію і дрібну моторику. Для посиденьок у сімейному колі або в компанії друзів більше підійде великий формат з маленькими фрагментами.

Фігурні пазли у формі серця, безсумнівно, подарують романтичний настрій і стануть прекрасним подарунком на День Валентина, День народження або просто особливу для закоханих дату.

Цікаво виглядає заготівля в рамці з підставкою. Якщо роздрукувати на ній портрет коханої людини або сімейну фотографію, таке фото завжди буде на видному місці і радувати погляд.

Сучасне рішення - це магнітні пазли. Їх можна зібрати прямо на холодильнику або на який-небудь металевої поверхні. Складати їх - дуже веселе і цікаве заняття.

Якщо необхідно створити картинку з блиском і мерехтливим ефектом, підійдуть перламутрові пазли. Виглядають вони яскраво, кольори переливаються, а зображення виглядає глибоким і насиченим.

Роздрукувати на заготівлі для пазлів можна що завгодно: картинку з мультфільму - для малюків, фотографію - для сімейного проведення часу, будь-який логотип і товарний знак - для реклами компаній.

Пазли для сублімації - одне з найбільш незвичайних рішень у виробництві індивідуальних сувенірів. Цей подарунок підкреслить Ваше ставлення і увага до людини, нагадуватиме про важливу подію або заході, а так само, допоможе поліпшити імідж компанії в бізнес середовищі.