Килимок для мишки

Килимок для мишки Існує 6 продукції.

Показані 1 - 6 з 6 пунктів
Показані 1 - 6 з 6 пунктів

У сучасному світі комп'ютерних технологій, у сфері економіки і бізнесу без персонального комп'ютера або ноутбука не обійтися. Хоча для комп'ютерної техніки виробляється безліч різних пристосувань і пристроїв, але килимок для миші все так само користується попитом. До того ж, сьогоднішні можливості сублімаційних машин допоможуть зробити з нього незвичайний і унікальний сувенір на пам'ять, якщо використовувати заготовку килимка для сублімації і роздрукувати на ній значущу для одержувача фотографію або оригінальну картинку.

Процес термопереносу кольорового малюнка на килимок дуже простий. Для початку роздруковуємо дзеркально відбите зображення на сублимационной папері і прикладаємо його до килимка для сублімації, який поміщаємо в термопрес. Картинка переноситься під тиском преса при температурі 180°С протягом 10 секунд.

Щоб вийшло матове зображення, папір знімають з килимка до того, як він охолов - приблизно через 2-3 секунди після сигналу термопресса. Щоб вийшло глянсове, необхідно почекати, поки килимок повністю охолоне і вже потім акуратно, без ривків зняти сублимационную папір.

Існують різні форми і розміри килимків. Найпоширеніша форма - прямокутника. Розміри варіюються від 21 * 17 см до 29 * 21 см.

Так само виготовляють килимки у формі кола і серця з діаметром 17см, 19см і т.д.

Товщина килимка для миші, як правило, становить 3 мм або 5 мм. А колір заготовки під сублімацію зазвичай білий і має полімерне покриття, яке захищає поверхню від пошкоджень і стирання, робить картинку яскравою, соковитою і чіткою.

Роздруковують на килимках для миші під сублімацію абсолютно все: і сімейні фото, і портрети дорогих людей, героїв кіно і мультфільмів, будь-які зображення, написи, імена і текст, різну геймерську атрибутику, герби, логотипи компаній і слогани.

Таким цікавим і незвичайним подарунком можна порадувати дитини, роздрукувавши на килимку улюбленого мультяшного героя чи персонажа з комп'ютерних ігор. Ну, і професійні геймери так само будуть раді такому презенту з командним емблемою або гербом. Компанії можуть надавати килимки для миші офісним працівникам в якості робочого інвентарю з корпоративним логотипом, а так само VIP-клієнтам як рекламну сувенірну продукцію. Зможе бути актуальним сувеніром на свята, урочистості і тематичні вечірки.