Чохли для сублімації

Чохли для сублімації Немає товарів у цій категорії

Чохли для сублімації - заготовки з полімерним покриттям, що дозволяють перенести будь-яке зображення, роздруковане за допомогою сублімаційних чорнил на металевій пластині або сублімації плівці. Процес перенесення картинки відбувається під високою температурою і тиском на планшетному або вакуумному термопресі.

Заготовки для 2D планшетної сублімації можуть бути будь-яких кольорів і навіть прозорі, з білим полем для зображення на задній стороні чохла. Матеріал, з якого виготовляються 2D чохли - пластик або гума.

3D вакуумна сублімація дозволяє повністю забарвити чохол з усіх боків, і телефон або планшет буде виглядати ще ефектніше та красивіше. Як правило, заготовки білого кольору, виготовляються з високоміцного пластика і можуть мати протиударний силіконовий бампер. Окремо можна відзначити люмінесцентні 3D чохли, які світяться в темряві.

На чохлах для сублімації можна надрукувати улюблені фотографії, картинки, малюнки, знаки зодіаку, портрети дорогих людей або улюблених акторів, героїв кіно та мультфільмів, логотипи та слогани, написи, імена та текст. Зображення завжди буде яскравим, соковитим і збережеться на тривалий час, не подряпається і не трісне. До того ж, покриття дає можливість зробити чохол глянсовим або матовим на вибір.

У сучасному світі, телефон або планшет - це не просто необхідний атрибут, засіб зв'язку, а й частина образу людини, елемент його стилю. Чохол під сублімацію дає людині можливість проявити фантазію, зробити гаджет унікальним, оригінальним, підкреслити свою індивідуальність, а можливо і статус (якщо це великий бізнесмен або директор успішної компанії). В якості подарунка, чохол сподобається дорогій Вам людині, від дитини до дорослого. Головне знати, чим він цікавиться або кого більше всіх любить, роздобути потрібне зображення, уточнити модель гаджета, і ось - корисний і приємний презент готовий.

Найбільший вибір чохлів оптом для перенесення зображень виробляють для телефонів і планшетів компаній Apple і Samsung. Але й для пристроїв Google Nexus і HTC так само не буде проблем підібрати заготовку під сублімацію.