Посуд для деколювання

Посуд для деколювання Існує 1 продукту.

Показані 1 - 1 одного пункту
Показані 1 - 1 одного пункту

Компанія «Сувенір Маркет» надає можливість придбати високоякісний посуд для нанесення абсолютно будь-яких зображень. Ми співпрацюємо як з великими, так і з дрібними замовниками, яким потрібна якісна продукція за найнижчою ціною. Вашій увазі представлена один із сегментів нашого основного роду діяльності і це посуд для деколірованія.

Посуд для деколірованія - можливості, обмежені лише фантазією

Сучасні технологічні можливості, дозволяють перетворювати здавалося б звичні нам речі в оригінальні та пам'ятні подарунки і одним з таких способів, є нанесення деколь. Деколь й сувеніри йдуть рука об руку не перший рік, представляючи собою предмети побуту, на поверхню яких нанесено абсолютно будь-яке зображення. Це може бути пам'ятне побажання, привітання з новим роком або з днем народження.

Одним з найпоширеніших предметів, на які наносять подібні зображення, є гуртка для деколі, поверхня якої підготовлена для перенесення зображення, написи або фотографії. В даному випадку бажане зображення переноситься зі спеціального паперу, після чого закріплюється високотемпературним випалюванням. Такий спосіб надійно удруковує малюнок або напис, дозволяючи без побоювань використовувати чашку за призначенням.

Ми надаємо послуги з нанесення зображень на чашки методом деколірованія, а також здійснюємо тамподрук Київ і послуги шовкотрафаретного друку. Ці недорогі способи перенесення зображень практично на будь-яку поверхню користуються широким попитом у корпоративних клієнтів, яким необхідно виконати великі замовлення з нанесення логотипів фірми або поздоровлень для всього колективу.

Шелкотрафарет Київ вибрав не тільки через низьку ціни на даний вид послуги, але і за оперативність. Шовкотрафаретний друк, дозволяє в стислі терміни нанести малюнок на посуд, тканина, папір, пластик та ін. Ми допоможемо зробити макет, опрацюємо концепцію, затвердимо її з вами, після чого перетворимо чашки для деколі в пам'ятні сюрпризи для дорогих вам людей.

Ми відкриті для довгострокового співробітництва з великими оптовими компаніями, яким потрібна якісна посуд під нанесення за найнижчими цінами.