Годинники для сублімації

Годинники для сублімації Існує 5 продукції.

Показані 1 - 5 з 5 пунктів
Показані 1 - 5 з 5 пунктів

Годинники для сублімації - один з найновіших видів сувенірної продукції. До того ж, це дуже практичний і потрібний предмет в будинку або офісі.

Основа годин виготовлена ​​з міцного, ударостійкого скла, товщиною 4 мм. Діаметр варіюється від 18 до 31 см. Працюють від батарейок. Часовий елемент і стрілки йдуть в комплекті.

Зображення, яке необхідно перенести на заготівлю, роздруковується у нормальному (не дзеркальному) вигляді на сублімаційному папері спеціальними сублімаційними чорнилами і кріпиться до зворотної сторони годинника термоскотчем. За допомогою сублимационного термопреса, під тиском і високою температурою, картинка карбується в полімерний шар і залишається барвистою і яскравою на довгий час, не стирається і не дряпається. Ця технологія так само дає можливість зробити поверхню годинника глянсовою або текстурною за бажанням клієнта.

Годинники під сублімацію бувають настінні, з підставкою, настільні в рамці з додатковим полем для фотографії. Можуть бути з циферблатом або без нього. Найпопулярніша форма годинників - кругла. Так само виготовляють квадратні і прямокутні, можуть бути у формі серця або фігурними.

Роздрукована на годиннику весільна або сімейна фотографія підійде на подарунок до Дня народження або річниці весілля. Портрет коханої людини стане прекрасним сюрпризом на День Валентина. Картинка з фільму чи мультика порадує малюків у дитячій кімнаті. А фото з відпочинку буде постійно дарувати приємні спогади.

Для бізнесу це може стати цікавим PR-інструментом або рекламною продукцією для поліпшення іміджу і впізнанності компанії, а так само послужить ексклюзивним презентом VIP-клієнтам і партнерам.

Можливість вибрати будь-яке зображення допоможе створити унікальний і неповторний сувенір. А застосувавши свою фантазію, годинник перетворяться з корисного подарунка в приємний сюрприз.