Футболки для сублімації

Футболки для сублімації Існує 15 продукції.

Показані 1 - 15 з 15 пунктів
Показані 1 - 15 з 15 пунктів

Футболки для сублімації - один з найпопулярніших товарів для створення сувенірної продукції. Як правило, вони білого кольору, оскільки друк сублімації можливый тільки по світлих тканинам. Тут їх перевага - це повнокольоровий фотодрук, картинка виходить соковитою і стійкою.

Виготовляються футболки з синтетичних і напівсинтетичних тканин з високим вмістом поліестеру (не менше 50%), так як під дією високої температури і тиску сублімаційні чорнила проникають у тканину, з'єднуючись з полімерними молекулами, і картинка буквально вбирається в волокно, тому видалити її неможливо. Друк сублімації по натуральним тканинам не проводиться.

Існують чоловічі, жіночі, дитячі сублімаційні футболки. Для їх виробництва використовують двошарову і одношарову тканину.

Одношарова - синтетична трикотажна тканина, за зовнішніми ознаками імітує х/б, легка і приємна до тіла, фотодрук виходить якісним, стійкім і яскравим.

Двошарові - футболки «преміум-класу», верхній шар - синтетичний, нижній - бавовна. Підходить для людей з чутливою шкірою, особливо дітям, так як з тілом стикається натуральна тканина. Відрізняється високою зносостійкістю, тканина м'яка, приємна, не парить, кольори не вигорають, малюнок довго залишається насиченим.

Перенесення зображення на футболку методом сублімації відбувається так: спочатку потрібну картинку (дзеркальне відображення) роздруковуємо на принтері сублімаційними чорнилами за спеціальному сублімаційному папері або плівці. Потім кріпимо заготовку на потрібне місце термоскотчем. Під низ підкладається тверду рівну основу, після чого на декілька хвилин футболка поміщається під термопрес.

Майки, футболки і теніски під сублімацію дозволяють надрукувати будь-який напис, ім'я, текст, картинку або фотографію, а так само логотип компанії, слоган і девіз. Останнім часом стали модними футболки з малюнком «під національну вишивку». Виглядають вони красиво і стильно.

Одяг під сублімацію часто купують на подарунок рідним і друзям. На свята і корпоративи можна використовувати її як дрес-код. А для якого-небудь заходу, наприклад, дівич-вечора, футболки з тематичними написами створять неповторну атмосферу. Іноді їх купують оптом для великої групи людей як спортивну або корпоративну форму, якщо потрібно показати, що це одна команда. У рекламній сфері футболки використовують для промоакцій і в якості брендованої продукції. Такий сувенір обов'язково подарує позитив і незабутні емоції!