Кружка перламутрова біла, золото, срібло

Кружка перламутрова біла, золото, срібло Існує 3 продукції.

Показані 1 - 3 з 3 пунктів
Показані 1 - 3 з 3 пунктів

Перламутрові чашки для сублімації - цікава новинка на ринку, оскільки в цій моделі дизайнери нестандартно підійшли до оформлення: тепер чашка покрита перламутровим блиском, який робить сувенірна виріб яскравим і ультрамодним. Такі чашки виділяються з решти ряду сублімаційних кухлів не тільки своїм глянсовим блиском, але і «багатим», в буквальному сенсі, кольором. Тепер у кожного є можливість підібрати на подарунок сувенір не тільки в білому кольорі, але і в золотом або срібному.

Золота чашка під нанесення фотографій відмінно підійде в якості презенту для особливих людей, яким ви хочете піднести не тільки стильний сувенір, а й «статусний», адже золото у всіх асоціюється з багатством і успіхом.

Для тих же, хто віддає перевагу золоту срібні вироби, любить сучасний і лаконічний дизайн, відмінним подарунковим варіантом стане срібна чашка для сублімації.

Біла перламутрова чашка з фото сподобається всім шанувальникам простоти і витонченості, оскільки тут класичний білий колір збагачений чарівним мерехтінням перлини.

Яка б чашка з мерехтінням була вами обрана, вона обов'язково стане самим запам'ятовуючим сувеніром! Справити враження на своїх близьких людей, друзів і колег можна доступним і сучасним способом - просто піднесіть їм перламутрові гуртки для сублімації!