Сувенір Маркет - прямі постачальники товарів для сублімації і рекламно-сувенірної продукції з Китаю. Одним з основних родів діяльності є нанесення будь-яких зображень на широкий ряд предметів методом сублімації з подальшим продажем в роздріб, дрібним і великим оптом. Крім цього, ми поставляємо і реалізуємо посуд і текстиль, а також обладнання та комплектуючі для запуску виробництва з виготовлення сувенірної продукції методом сублімації.

 Ми готові запропонувати своїм постійним і майбутнім клієнтам все що необхідно для виготовлення сувенірної продукції методом сублімації і деколірованія:

 - Чашки і кружки для сублімації;

 - Текстиль;

- Матеріали для нанесення зображення;

 - Сублимационний папір;

 - Термопресса;

 - Вакуумні Термопреси;

 - витратні матеріали;

 - і багато іншого.

 У нашому інтернет магазині представлені зразки пропонованої продукції, а також перелік обладнання, яке може знадобитися для вас і вашого успішного бізнесу. Ви також можете замовляти в нас посуд для сублімації, чашки для деколірованія, футболки та майки для сублімації, подушки для сублімації і багато іншого.

 Крім того, що ми постачаємо обладнання для сублімації всім зацікавленим у створенні бізнесу на сувенірній продукції, наші технологічні потужності дозволяють самостійно виробляти сувеніри, як для роздрібного покупця, так і для компаній, зацікавлених у оптових закупівлях. Для цього у нас передбачений власний цех, оснащений найсучаснішим обладнанням, за допомогою якого ми здійснюємо нанесення зображень на чашки і тарілки, пазли і одяг, подушки і килимки та багато іншого.

 Цех і склад розташовані біля виходу з метро, де ви зможете не тільки замовити необхідний товар, а й на власні очі переконатися в якості наданої продукції.

 Обладнання та гарантійні зобов'язання

 Надаване обладнання виробляється в Китаї, на яке ми видаємо нашу фірмову двотижневу гарантію. Цього терміну цілком вистачає, щоб виявити шлюб або переконатися у справності обладнання. Наша мета - довгострокове співробітництво, а це є найкращою гарантією того, що ймовірність шлюбу мінімальна. Перед відправкою обладнання до замовника, всі верстати перевіряються нашими фахівцями. Після придбання обладнання всі клієнти отримують можливість звернутися за консультацією в онлайн режимі 24/7.

 

Переваги співпраці з компанією Сувенір Маркет

        Найвища якість поставлених витратних матеріалів та обладнання.

        Регулярне оновлення товару на складі, де кожен наш клієнт може вибрати необхідну продукцію самостійно.

        Низькі ціни на текстильну продукцію, за рахунок власного виробництва.

        Повний спектр послуг з нанесення сублімаційних зображень (чашки, тарілки, одяг, предмети побуту та ін.)

        Допомога і розробка індивідуальних дизайнерських макетів.

        Сервісне обслуговування в режимі 24/7.

Доставка і оплата

 За час роботи ми отримали не тільки великий досвід в даному сегменті ринку, але й удосконалили сервіс. Ми здійснюємо доставку замовленої продукції в будь-який регіон України, а також ближнього і далекого зарубіжжя будь-якій зручній для вас транспортною компанією.

 До оплати приймаємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Для компаній, зацікавлених у великому опті, передбачено окреме ціноутворення, що дозволяє істотно економити на кожній є угоді.